Výchozí ceny jsou maloobchodní. Velkoobchodní ceny (B2B) pro firemní zákazníky po registraci. Informace zde

Sušené exotické květy, plody, rostliny - barva - bílá

Dodejte svým dekoracím a květinovým vazbám nádech exotiky. Bavlníkové větvičky potěší zvláštní texturou a zaujmou oko každého pozorovatele. Sušené květiny si zachovají svou krásu po dlouhou dobu na rozdíl od živých. Přírodní i bělené šišky využijete při výrobě věnců nebo dekorací na stůl. K tvoření „živých obrazů“ si udělejte zásoby stabilizovaného mechu – zajistí dlouhotrvající krásu a výrazné barvy.


Oživte své DIY projekty doplňky z přírodních materiálů.

Články

Krása sušených rostlin a plodů: Inspirace pro svatební výzdobu ze sušených květů a travin

Pokud vás zaujal magický svět sušených rostlin a plodů a chcete využít jejich rostoucí popularitu při vytváření dekorací pro svatební událost, máte dnes k dispozici velký výběr těchto produktů, a díky tomu se bude vaše představa rychle a snadno měnit ve skutečnost. Od sušeného kapradí a eukalyptu po jemné zaječí ocásky a okouzlující hortenzie - tyto přírodní dekorace přinášejí do svatebního prostředí jedinečný šarm a eleganci. Objevte různé způsoby, jak tyto sušené poklady mohou být využity k vytvoření nádherných stolků, svatebních kytic, aranžmá a dalších dekorativních prvků. Inspirujte se a objevte, jak můžete svou svatbu oživit prostřednictvím krásy sušených rostlin a plodů. Buďte součástí tohoto módního trendu a učiňte svůj velký den nezapomenutelným pomocí přírodního půvabu sušených květů a travin.

V naší nabídce najdete širokou škálu sušených travin, květů a plodů, které jsou skvělým trendem pro výzdobu svatebních stolů. Mezi naše produkty patří sušené a bělené kapradí, eukalyptus, různé druhy listů, zaječí ocásky (lagurus), hortenzie, miscanthus, gypsophila i pampas. Tyto dekorativní prvky dodají vaší svatbě jedinečný přírodní vzhled.


Budou v roce 2024 v módě sušené květiny?

Sušené a konzervované květiny jsou stále oblíbenější a představují udržitelnou a trvanlivou alternativu k čerstvým květinám. V roce 2024 tento trend nadále poroste a zaměří se na začlenění sušených prvků do moderních aranžmá.