Výchozí ceny jsou maloobchodní. Velkoobchodní ceny (B2B) pro firemní zákazníky po registraci. Informace zde

Vrácení zboží do 14 dnů

V souladu s § 1829 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží, resp. od převzetí poslední dodávky zboží, je-li obsahem koupě několik druhů zboží nebo se zboží skládá z několika částí (postačí odeslat 14. den lhůty). Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, a dodrží níže uvedené podmínky, bude mu vrácena kupní cena a náklady na nejlevnější nabízený způsob dodání zboží od prodejce ke kupujícímu.

Při odstoupení od kupní smlouvy prosím dodržujte následující body:

  § 1829 občanského zákoníku se vztahuje na celou objednávku. Pokud se kupující rozhodne o vrácení jen části zboží z objednávky, bude vrácená částka ponížena o množstevní, věrnostní, případně další slevu uvedenou na faktuře týkající se vráceného zboží. Při vrácení pouze části objednávky, nevznikne nárok na vrácení nákladů na dopravu.

  V případě, že zákazník využil v objednávce DOPRAVU ZDARMA a po vrácení zboží hodnota objednávky už nesplňuje podmínku pro dopravu zdarma, bude zákazníkovi vrácena částka snížena o nejnižší cenu dopravy, kterou zákazník mohl zvolit v případě, že neobjedná nad částku potřebnou pro získání dopravy zdarma.

  Nejpozději 14. den po převzetí zboží odešlete prodávajícímu projev vůle o odstoupení od smlouvy. Využít k tomu můžete Formulář pro odstoupení od smlouvy, který najdete ZDE. Vyplňte jej a následně prosím odešlete e-mailem na info@canea.cz a následně přibalte také ke zboží. 

  Zboží doručte zpět na vlastní náklady (neposílejte na dobírku) nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy na adresu :

  CANEA CZ s.r.o.

  Krmelínská 512/112

  724 00 Ostrava - Nová Bělá

  Zboží, které budete odesílat v rámci tohoto odstoupení, doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu, zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní.

  Peníze za zboží (a náklady na nejlevnější nabízený způsob dodání zboží z internetového obchodu v případě reklamace) Vám budou vráceny stejným způsobem, jako byly obdrženy, nebo dle dohody složenkou nebo převodem na Váš účet a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Prodávající není povinen kupujícímu vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než mu kupující předá zboží nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

  Byla-li snížena hodnota zboží (došlo k částečnému spotřebování či opotřebování zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti; zboží není kompletní nebo bylo poškozeno) je kupující povinen prokazatelně chybějící hodnotu nahradit v penězích. 

  Formuláře ke stažení :

  formát PDF

  formát DOC