České svíčky LIMA a holandské svíčky BOLSIUS

Nelze pominout, že k sezónnímu aranžování patří svíčky a to rozhodně ne jen na vánočním stole. Svíčky proto do naší nabídky patří ! Proto každým rokem s výrobci vybíráme ty nejžhavější novinky a doplňujeme vše o co bylo v minulých letech zájem.

Seznamte se s novými funkcemi - třídění podle parametrů

Jednou z novinek na našich stránkách je možnost třídit výpis produktů podle parametrů. Nejdřív jsme zboží pro vás roztřídili podle barev. Podle potřeby přidáme další parametry.

Jak to funguje ? Pokud chcete vědět více, klikněte na nadpis tohoto článku.

Víte že ...

Organza je jemná průhledná textilie, která se tradičně zhotovuje z hedvábí. Mnohé moderní variace se tkají ze syntetických vláken, jako je polyester či nylon, nicméně nejluxusnější organzy se stále vyrábějí z hedvábí.

Hedvábná organza se tká v řadě čínských textilek v oblasti kolem řeky Jang-c'-ťiang a v provincii Če-ťiang. Hrubší hedvábnou organzu tkají v Indii v okolí města Bengalúru. Luxusní organzy se zhotovují ve Francii a v Itálii.

Hedvábné organzy se používají na svatební šaty a na formální večerní róby. V interiérech slouží různobarevné měkčené organzy k výrobě různých elegantních dekorací a používají se s oblibou při slavnostním prostírání. Organza se často používá při přípravě svatební tabule. Organza z viskózových a acetátových vláken se používá i na záclony.

zdroj Wikipedia.org

Organza

Organza - kvalita vs cena

Organza je v posledních letech oblíbené a důležité zboží nejen ve floristice, ale je velmi žádané i při přípravě slavnostních tabulí a sálů. Rozmach prodeje organzy způsobil, že některé firmy, aby mohly konkurovat cenou, začaly dovážet méně kvalitní zboží. Tomuto trendu se CANEA chce rozhodně vyhnout a proto nabízí organzu ve stále stejné kvalitě, kvůli které se k nám zákazníci vracejí.

Organza - prodej a distribuce

Velkoobchodní prodejny v Praze a Ostravě nabízí obrovské množství barevných odstínů organzy v nejžádanějších šířích.
Distribuce organzy je zajišťována i prostřednictvím pravidelného rozvozu našimi auty.
Výhodný je také nákup organzy prostřednictvím našeho e-shopu.

nejvíce hledané zboží : vánoční zboží, vánoční dekorace, vánoční ozdoby, umělé květiny, svíčky   

potřebujete poradit ? volejte 596 116 660 nebo pište na e-shop@canea.cz

Telefonní čísla a adresu najdete v kontaktech nebo zde.  Otevírací dobu najdete zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Jsme největší specializovaná obchodní společnost svého druhu v České republice.

Nabízíme největší sortiment zboží určeného nejen pro floristy, aranžéry, svatební salóny. Nabízíme také vždy nové sezónní doplňky podle nejnovějších trendů.

Máme kamenné velkoobchodní prodejny a obchodní zástupce, kteří po dohodě zásobují obchodníky v celé České republice.

Zákazníci z ČR a Slovenska mohou nakupovat také z pohodlí domova v našem e-shopu.

Společnost CANEA je zaměřena na velkoobchodní prodej, který činí cca 95% obratu. Našimi zákazníky jsou obchodníci s nejrůznějším zbožím, floristé, aranžéři, designéři, školy, svatební salóny, cukráři, výtvarníci a další. Zákazníci s platným IČ nakupují za velkoobchodní ceny dle ceníku.

Zboží nabízíme i pro hobby použití.

Podmínky nákupu za velkoobchodní ceny přes e-shop :

Firemní zákazníci mají přístup k velkoobchodním cenám. Podmínkou je registrace na stránkách a přiřazení velkoobchodních (VO) cen na základě IČ.

Kontrola IČ a přiřazení VO proběhne v pracovní dny do 24 hodin od registrace.

Velkoobchodní prodejna v Praze se nachází v Horních Počernicích. Jedná se o největší prodejnu CANEA v Evropě s prodejní plochou přes 1300 m2 s největší nabídkou.

Velkoobchodní prodejna v Ostravě - Nové Bělé s plochou cca 650 m2 Vám nabídne také vše potřebné. Z této provozovny realizujeme i e-shop s desetiletou tradicí.

Využijte možnosti dovozu zboží do vaší prodejny našimi auty. Kontaktujte našeho obchodního zástupce v Ostravě na tel. č. : p. Bogda (rozvoz Severní a Jižní Morava, Jižní Čechy)  +420 734 208 456 

Rozvoz objednávek z e-shopu provádí kurýr GLS. Dodací lhůty jsou 1 pracovní den v ČR nebo 2 pracovní dny na Slovensku. Do ostatních zemí balíky neposíláme.

při nákupu nad 2500 Kč *  s DPH - doprava zdarma

* po odečtení slev a věrnostních bodů

Při nákupu nad 5000 Kč množstevní sleva 3 % (od 8000 Kč 5%, od 12000 Kč 8%)

Platí pouze při nákupu přes e-shop.

Věrnostní systém e-shopu odměňuje zákazníky, kteří objednávají opakovaně. Při nákupu se načítají věrnostní body, které je možné při dalších nákupech vybrat ve formě slevy. 1 věrnostní bod = sleva 1 Kč. Hodnota bodu se počítá podle následující tabulky : 

objednávka do 1000 Kč ............................ body se nepřičítají
objednávka od 1000 do 2499 Kč ..............1 bod získáte za 20 Kč nákupu (5% sleva)
objednávka od 2500 Kč ............................1 bod získáte za 10 Kč nákupu (10 % sleva)
Takto získané body můžete uplatnit do 40 dnů, poté se bodový stav resetuje.
Platí pouze při nákupu přes e-shop.

Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny se zobrazí na základě registrace s vyplněnými firemními údaji a IČ a následným ověřením a schválením. Firemním zákazníkům se zobrazuje informace o velkoobchodní slevě v horní liště v pravém horním rohu hned vedle menu Váš účet.