Aktuálně

Vážení zákazníci,

v návaznost na usnesení vlády České republiky jsme nuceni zavést s okamžitou platností až do odvolání následující opatření:

1. Velkoobchodní prodej zůstává beze změn. Podle dalšího vývoje situace může dojít k úpravám otvírací doby.

2. Pozastavení maloobchodního prodeje. V současnosti není možné nakoupit bez platného IČ.

3. B2B prodej přes e-shop a maloobchodní prodej přes e-shop zůstává beze změn.

4. Distanční doručení balíku - bez přímého kontaktu kurýra a příjemce. Není možné objednat zboží na dobírku, zaplatit lze pouze převodem nebo kartou kurýrovi při převzetí.

5. Zrušení úložní doby u B2B balíků. Pokud kurýr nezastihne příjemce, vrací se balík okamžitě zpět odesílateli. Prosíme všechny zákazníky, aby byli na uvedené adrese objednanou   zásilku skutečně schopni přijmout.

Děkujeme všem za pochopení a spolupráci !


České svíčky LIMA a holandské svíčky BOLSIUS

Nelze pominout, že k sezónnímu aranžování patří svíčky a to rozhodně ne jen na vánočním stole. Svíčky proto do naší nabídky patří ! Proto každým rokem s výrobci vybíráme ty nejžhavější novinky a doplňujeme vše o co bylo v minulých letech zájem.


Seznamte se s novými funkcemi - třídění podle parametrů

Jednou z novinek na našich stránkách je možnost třídit výpis produktů podle parametrů. Nejdřív jsme zboží pro vás roztřídili podle barev. Podle potřeby přidáme další parametry.

Jak to funguje ? Pokud chcete vědět více, klikněte na nadpis tohoto článku.


Víte že ...

Organza je jemná průhledná textilie, která se tradičně zhotovuje z hedvábí. Mnohé moderní variace se tkají ze syntetických vláken, jako je polyester či nylon, nicméně nejluxusnější organzy se stále vyrábějí z hedvábí.

Hedvábná organza se tká v řadě čínských textilek v oblasti kolem řeky Jang-c'-ťiang a v provincii Če-ťiang. Hrubší hedvábnou organzu tkají v Indii v okolí města Bengalúru. Luxusní organzy se zhotovují ve Francii a v Itálii.

Hedvábné organzy se používají na svatební šaty a na formální večerní róby. V interiérech slouží různobarevné měkčené organzy k výrobě různých elegantních dekorací a používají se s oblibou při slavnostním prostírání. Organza se často používá při přípravě svatební tabule. Organza z viskózových a acetátových vláken se používá i na záclony.

zdroj Wikipedia.org

nejvíce hledané zboží : vánoční zboží, vánoční dekorace, vánoční ozdoby, umělé květiny, svíčky   

potřebujete poradit ? volejte 596 116 660 nebo pište na e-shop@canea.cz

Telefonní čísla a adresu najdete v kontaktech nebo zde.  Otevírací dobu najdete zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny se zobrazí na základě registrace s vyplněnými firemními údaji a IČ a následným ověřením a schválením. Firemním zákazníkům se zobrazuje informace o velkoobchodní slevě v horní liště v pravém horním rohu hned vedle menu Váš účet.