COVID portál - Pravidla a doporučení

Velkoobchody stále fungují.

Velkoobchodní prodej je primárně určen pro podnikatele, kteří nakupují zboží pro své podnikání. Živnostníci a firmy musí své podnikání doložit. To mohou udělat např. kopií živnostenského oprávnění (ve většině ochodů stačí i foto v telefonu). Podnikání můžete doložit také např. tím, že v obchodě nadiktujete IČO. V obchodě pak platnost údajů ověří v databázi státní správy. Na jedno IČO může vstoupit jen jedna osoba.

https://covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/velkoobchod


Oznámení o ukončení služby Osobní odběr

Oznamujeme, že od 1. ledna 2021 nebude možné zvolit v našem e-shopu Osobní odběr. Zákazník, bude mít nadále možnost nakoupit v naší prodejně.

Rok 2020 byl pro náš ostravský e-shop zatěžkávající zkouškou. Věříme ale, že jsme získlali dostatek poznatků, abychom se mohli připravit na příští období a zlepšit co zlepšit půjde.


Sledujete nás na sociálních sítích ?

Následujte násSoutěže, trendy, dekorace, aranžmá na Facebooku a Instagramu. Pro ty, které by uvítali na našich stránkách více aktuálních fotografií, jsme přidali tlačítka na naše sociální sítě Facebook a Instagram. Najdete je na našich stránkách úplně dole v patičce. 

Na těchto sociálních sítích najdete aktuální fotografie našich dekorací, kompozic, aranžmá. Několikrát za rok tu najdete i soutěž o zajímavé ceny. Jediné, co potřebujete, je nás sledovat.

Věříme, že se Vám naše inspirativní fotografie budou líbit !


Aktuálně II.

Upozornění na nové telefonní číslo do naší ostravské prodejny a e-shopu.

Nové číslo je  +420 770 612 154

Dále upozorňujeme na změnu otvírací doby. Více zde : Otevírací doba


Aktuálně I.

Vážení zákazníci,

v návaznost na usnesení vlády České republiky jsme nuceni zavést s okamžitou platností až do odvolání následující opatření:

1. Velkoobchodní prodej zůstává beze změn. Podle dalšího vývoje situace může dojít k úpravám otvírací doby.

2. Maloobchodní prodej zahájen ! Od měsíce Května 2020 je opět možno nakupovat v naší ostravské prodejně i bez Živnostenského listu (za maloobchodní ceny).

3. B2B prodej přes e-shop a maloobchodní prodej přes e-shop zůstává beze změn.

4. Distanční doručení balíku - bez přímého kontaktu kurýra a příjemce. Není možné objednat zboží na dobírku, zaplatit lze pouze převodem nebo kartou kurýrovi při převzetí.

5. Zrušení úložní doby u B2B balíků. Pokud kurýr nezastihne příjemce, vrací se balík okamžitě zpět odesílateli. Prosíme všechny zákazníky, aby byli na uvedené adrese objednanou   zásilku skutečně schopni přijmout.

Děkujeme všem za pochopení a spolupráci !


České svíčky LIMA a holandské svíčky BOLSIUS

Nelze pominout, že k sezónnímu aranžování patří svíčky a to rozhodně ne jen na vánočním stole. Svíčky proto do naší nabídky patří ! Proto každým rokem s výrobci vybíráme ty nejžhavější novinky a doplňujeme vše o co bylo v minulých letech zájem.


Seznamte se s novými funkcemi - třídění podle parametrů

Jednou z novinek na našich stránkách je možnost třídit výpis produktů podle parametrů. Nejdřív jsme zboží pro vás roztřídili podle barev. Podle potřeby přidáme další parametry.

Jak to funguje ? Pokud chcete vědět více, klikněte na nadpis tohoto článku.


Víte že ...

Organza je jemná průhledná textilie, která se tradičně zhotovuje z hedvábí. Mnohé moderní variace se tkají ze syntetických vláken, jako je polyester či nylon, nicméně nejluxusnější organzy se stále vyrábějí z hedvábí.

Hedvábná organza se tká v řadě čínských textilek v oblasti kolem řeky Jang-c'-ťiang a v provincii Če-ťiang. Hrubší hedvábnou organzu tkají v Indii v okolí města Bengalúru. Luxusní organzy se zhotovují ve Francii a v Itálii.

Hedvábné organzy se používají na svatební šaty a na formální večerní róby. V interiérech slouží různobarevné měkčené organzy k výrobě různých elegantních dekorací a používají se s oblibou při slavnostním prostírání. Organza se často používá při přípravě svatební tabule. Organza z viskózových a acetátových vláken se používá i na záclony.

zdroj Wikipedia.org

Organza

Organza - kvalita vs cena

Organza je v posledních letech oblíbené a důležité zboží nejen ve floristice, ale je velmi žádané i při přípravě slavnostních tabulí a sálů. Rozmach prodeje organzy způsobil, že některé firmy, aby mohly konkurovat cenou, začaly dovážet méně kvalitní zboží. Tomuto trendu se CANEA chce rozhodně vyhnout a proto nabízí organzu ve stále stejné kvalitě, kvůli které se k nám zákazníci vracejí.

Organza - prodej a distribuce

Velkoobchodní prodejny v Praze a Ostravě nabízí obrovské množství barevných odstínů organzy v nejžádanějších šířích.
Distribuce organzy je zajišťována i prostřednictvím pravidelného rozvozu našimi auty.
Výhodný je také nákup organzy prostřednictvím našeho e-shopu.

Představujeme náš Věrnostní systém

Věrnostní systém e-shopu odměňuje zákazníky, kteří objednávají opakovaně. Při nákupu se načítají věrnostní body, které je možné při dalších nákupech vybrat ve formě slevy. 1 věrnostní bod = sleva 1 Kč. Hodnota bodu se počítá podle následující tabulky : 

objednávka do 1000 Kč ............................ body se nepřičítají
objednávka od 1000 do 2499 Kč ..............1 bod získáte za 20 Kč nákupu (5% sleva)
objednávka od 2500 Kč ............................1 bod získáte za 10 Kč nákupu (10 % sleva)
Takto získané body můžete uplatnit do 30 dnů, poté se bodový stav resetuje.
Platí pouze při nákupu přes e-shop.

Dušičky, advent, Vánoce ...

Jako každoročně se budeme snažit zaujmout co největší a nejširší nabídkou doplňků na českém trhu. Tento rok to budeme mít stížené novým přidáváním zboží na e-shop. V dalších letech už by k tomu docházet nemělo a zboží bude v nabídce celoročně.

Takže v této chvíli už bude denně přibývat sezónní zboží v nabídce a je se na co těšit !


Dušičky nebo Halloween ?

Každý rok, když se přiblíží tento tradiční svátek, diskutujeme a řešíme jaký svátek vlastně slavit ? Mladé generaci se líbí strašidelný Halloween, starším lidem zase vadí, že není náš, že je dovezený z Ameriky. Měli bychom se přece držet vlasních tradic ! Takže jak to vlastně je ? Něco jsme pro vás zjistili.


O aranžování obecně