Predvolené ceny sú maloobchodné ceny. Veľkoobchodné ceny (B2B) pre firemných zákazníkov po registrácii.  Informácie tu

O nás

O násMinulost
Firma CANEA byla založena v roce 1996 v Polsku p. Markem Mazurkem. Během několika let se díky jeho velké píli a angažovanosti firma stala jedním z největších dovozců sušených exotických květů a plodů, později i nejrůznějších floristických doplňků ve své zemi.
Jestliže floristé nejen v Polsku potřebovali co největší výběr a co nejlepší kvalitu, musela se navázat obchodní spolupráce s dodavateli z celého světa. Protože CANEA velice brzy dokázala nabízet zboží z pěti kontinentů, stala se vyhledávaným velkoobchodem nejen v Polsku, ale pomalu se stala známá i v dalších zemích Evropy.
 
V roce 2007 byla slavnostně otevřena skladová a logistická centrála v obci Debowiec u Cieszyna, která nabízí na 7 tisících metrech čtverečních tu největší možnou kapacitu a zázemí nezbytných pro další rozvoj.
 
 
Současnost
Nabídka firmy CANEA se v současnosti skládá z téměř 15000 položek a má několik poboček v Polsku a v Česku. Hlavní náplní je proto zajišťování zboží podle aktuálních trendů a vytváření co nejvyšší úrovně pohodlí při nakupování a zkvalitňování všech služeb spojených s prodejem.
Cílovými zákazníky jsou prakticky všichni : od nejmenších, kteří mohou nakoupit v našich pobočkách a od našich velkoobchodních odběratelů až po ty největší. Naše zboží můžete koupit nejenom v Polsku, ale i v Rusku, Bělorusku, Ukraině, Litvě, Slovensku, Česku, Maďarsku. Kromě dovozu se firma CANEA věnuje i příležitostnému vývozu, např. do Indie.
 
V únoru 2010 byla otevřena v Praze zatím největší pobočka firmy CANEA v České republice. Se svou prodejní plochou 1300 m čtverečních nabízí dostatek prostoru pro nabídku celého sortimentu i pro pohodlný nákup.
 
V září 2016 byla otevřena nová moderní prodejna v Ostravě o celkové ploše 750 m čtverečních, která nahradila prodejnu starou.
 
Budoucnost
V budoucnu se jistě dočkáme dalšího rozvoje firmy CANEA. Plánujeme další zvětšení nabídky a dojde ke zvětšení počtu prodejních míst i mobilních prodejců.
V České republice budeme nadále podporovat internetový prodej, aby ani aranžéři a floristé z malých měst daleko od Prahy a Ostravy nebyli v nevýhodě.
 
Zajímavým počinem by mohlo být i zamýšlené organizování školení a kurzů přímo v naší pražské velkoprodejně. Zájemci o aranžování se tak můžou naučit nebo zdokonalit v aranžování a floristice přímo u zdroje a můžou se stát okamžitě našimi registrovanými zákazníky se všemi výhodami, které toto spojení obnáší.