Výchozí ceny jsou maloobchodní. Velkoobchodní ceny (B2B) pro firemní zákazníky po registraci. Informace zde

Sušené traviny, obiloviny a plody - barva - přírodní

Na věnec, do vázy nebo na stůl. Všude tam se hodí okrasné traviny, obiloviny a další sušiny – dodají dekoracím ten pravý šmrnc. Na věnce využijete hlavičky sušených makovic. Do vázy naaranžujte sušený len a ječmen. Oblíbené jsou také rustikální dekorace ze sušeného obilí, které mají symbolický význam a připomínají bohatou úrodu. Milujete exotiku? Pak vsaďte na palmové listy. Doplňte dekorace sušenými plody nebo květy


Pokud máte rádi jednoduché a nadčasové dekorace, podívejte se na další přírodní materiály.

Články

Krása sušených rostlin a plodů: Inspirace pro svatební výzdobu ze sušených květů a travin

Pokud vás zaujal magický svět sušených rostlin a plodů a chcete využít jejich rostoucí popularitu při vytváření dekorací pro svatební událost, máte dnes k dispozici velký výběr těchto produktů, a díky tomu se bude vaše představa rychle a snadno měnit ve skutečnost. Od sušeného kapradí a eukalyptu po jemné zaječí ocásky a okouzlující hortenzie - tyto přírodní dekorace přinášejí do svatebního prostředí jedinečný šarm a eleganci. Objevte různé způsoby, jak tyto sušené poklady mohou být využity k vytvoření nádherných stolků, svatebních kytic, aranžmá a dalších dekorativních prvků. Inspirujte se a objevte, jak můžete svou svatbu oživit prostřednictvím krásy sušených rostlin a plodů. Buďte součástí tohoto módního trendu a učiňte svůj velký den nezapomenutelným pomocí přírodního půvabu sušených květů a travin.

V naší nabídce najdete širokou škálu sušených travin, květů a plodů, které jsou skvělým trendem pro výzdobu svatebních stolů. Mezi naše produkty patří sušené a bělené kapradí, eukalyptus, různé druhy listů, zaječí ocásky (lagurus), hortenzie, miscanthus, gypsophila i pampas. Tyto dekorativní prvky dodají vaší svatbě jedinečný přírodní vzhled.


Budou v roce 2024 v módě sušené květiny?

Sušené a konzervované květiny jsou stále oblíbenější a představují udržitelnou a trvanlivou alternativu k čerstvým květinám. V roce 2024 tento trend nadále poroste a zaměří se na začlenění sušených prvků do moderních aranžmá.


Jsou sušené květiny vhodné na svatbu ?

Jsou sušené květiny vhodné na svatbu ?

Rozhodně ano! Sušené květiny jsou na svatbách stále oblíbenější, a to z dobrého důvodu. Nabízejí jedinečnou a okouzlující estetiku, která se hodí k různým svatebním tématům a stylům. Navíc jsou neuvěřitelně nenáročné na údržbu, vydrží neomezeně dlouho s minimálními nároky na údržbu.